KADRI

K sodelovanju vabimo:

Sodelavce za področje marketinga in trženja

Delovne naloge bodo: načrtovanje in izvajanje del v marketingu v skladu s poslovno politiko in akti družbe, raziskava trga in konkurence, priprava in planiranje marketinških aktivnosti in sredstev, spremljanje in merjenje kupčevega zadovoljstva, pozicioniranje lastne blagovne znamke in zastopniških programov ter druga opravila iz področja marketinga in trženja skladno z navodili pristojnih organov.

Od vas pričakujemo:
VII. oz. VI. stopnjo izobrazbe
najmanj 3 leta delovnih izkušenj
komercialna znanja, ustvarjalnost in komunikativnost
znanje enega tujega jezika
računalniška znanja.
vsaj 5 let delovne prakse na področju marketinga

Cilj delovnega mesta:
- doseganje marketinške prepoznavnosti družbe in maksimiranje prodajnih rezultatov

Če vas odlikujejo:
visoka motiviranost, samoiniciativnost, usmerjenost k cilju, iznajdljivost ter komunikacijske sposobnosti, z veseljem pričakujemo vašo prijavo, v roku 14 dni od dneva objave tega oglasa, na naslov:

INPOS, d.o.o., Celje,
Opekarniška cesta 2,
3000 Celje
oz. na e-naslov: nevenka.breznik@inpos.si. Nudimo vam zaposlitev s polnim delovnim časom, za določen čas, z možnostjo podaljšanja pogodbe.

RAZPIS JE ZAKLJUČEN

Komercialist za področje gradbeništva

Delovne naloge bodo:

- načrtovanje in izvajanje prodajnih in nabavnih strategij ter aktivnosti,
- zbiranje, analiziranje in vodenje vseh potrebnih informacij in evidenc o dobaviteljih in kupcih,
- spremljanje in analiziranje cen na prodajnem in nabavnem trgu,
- širitev in razvoj svojega prodajnega programa in uvajanje novih izdelkov,
- sistematična obdelava trga in iskanje novih prodajnih poti,
- iskanje novih nabavnih virov

- V. oz. VI. stopnjo izobrazbe
- najmanj 3 leta delovnih izkušenj v gradbeništvu
- komercialna znanja in dobre pogajalske sposobnosti
- znanje enega tujega jezika.

Cilji delovnega mesta:

- doseganje planskih prodajnih rezultatov
- povečevanje tržnega deleža
- uspešno pozicioniranje na trgu.

Če vas odlikujejo: visoka motiviranost, samoinicijativnost, usmerjenost k cilju ter komunikacijske sposobnosti, z veseljem pričakujemo vašo prijavo, v roku 8 dni od dneva objave tega oglasa, na naslov: INPOS, d.o.o., Celje, Opekarniška cesta 2, 3000 Celje oz. na e-naslov:nevenka.breznik@inpos.si. Nudimo vam zaposlitev s polnim delovnim časom, za določen čas, z možnostjo podaljšanja pogodbe.

Prodajalce v TPC Celje za programe:

- orodje in vijaki
- barve, laki
- kopalniški program

v TPC Prevalje pa prodajalca za program orodje, vijaki

Delovne naloge bodo obsegale:
- prodaja blaga ter pomoč in svetovanje kupcem,
- skrb za založenost in urejenost prodajnih polic ter ustrezno označevanje blaga,
- spremljanje ter zagotavljanje kvalitete blaga na posameznem oddelku,
- vodenje evidence blaga,
- prevzemanje blaga ter kontrola cen in kodiranje ter ostala dela, ki po svoji naravi sodijo v okvir dela prodajalca.

- IV. oz. V. stopnjo izobrazbe
- najmanj 4 leta delovnih izkušenj v trgovski branži
- dobro poznavanje trgovskega blaga po posameznih programih
- odlična komunikacija s strankami
- poznavanje dela z računalnikom.

- doseganje planskih prodajnih rezultatov.

Če vas odlikujejo: visoka motiviranost, samoinicijativnost, usmerjenost k cilju ter komunikacijske sposobnosti, z veseljem pričakujemo vašo prijavo, v roku 8 dni od dneva objave tega oglasa, na naslov:

INPOS  d.o.o.,
3000 Celje

oz. na e-naslov: nevenka.breznik@inpos.si
Nudimo vam zaposlitev s polnim delovnim časom, za določen čas,  z možnostjo podaljšanja pogodbe.

INPOS, d.o.o., Celje | TEL: 03/ 428 61 00 | E: info@inpos.si | ODPRTO: PO–SO: 7.00–20.00, NED. - PRAZNIKI: 7.00–13.00