KADRI

Če vas odlikujejo: visoka motiviranost, samoinicijativnost, usmerjenost k cilju ter komunikacijske sposobnosti, z veseljem pričakujemo vašo prijavo na naslov:

INPOS  d.o.o.,
Opekarniška cesta 2,
3000 Celje

oz. na e-naslov: nevenka.breznik@inpos.si
Nudimo vam zaposlitev s polnim delovnim časom, za določen čas,  z možnostjo podaljšanja pogodbe.

INPOS-prostadelovnamesta

K sodelovanju vabimo:

I.
Vodje oddelkov v TPC Celje za programe:
– vijaki, orodje
– »zeleni program«
– vodovod, ogrevanje

Delovne naloge bodo: spremljanje in nadzor delovnega procesa s predlogi izboljšav, vodenje dokumentacije na oddelku, spremljanje ter zagotavljanje kvalitete blaga na posameznem oddelku, skrb za založenost prodajnih polic in ustrezno označevanje blaga, skrb za urejenost oddelka, naročanje blaga in optimiziranje zalog na oddelku, spremljanje konkurenčnosti cen blaga na oddelku, pomoč oziroma svetovanje pri prodaji blaga kupcem, razporejanje in vodenje osebja v skladu s planom, spodbujanje k izboljšavam zaposlenih na oddelku.

Od vas pričakujemo:
– IV. oz. V. stopnjo izobrazbe
– najmanj 3 leta delovnih izkušenj v trgovski branži
– dobro poznavanje trgovskega blaga po posameznih programih
in trgovinskega poslovanja
– organizacijsko vodstvene sposobnosti, sposobnost iskanja in
podajanja rešitev za optimizacijo delovnih procesov
– izkušnje pri vodenju ljudi
– odlična komunikacija s strankami
– poznavanje dela z računalnikom.

Cilji delovnega mesta:
– doseganje planskih prodajnih rezultatov.

II.
Prodajalce v TPC Celje za programe:
– elektro

Delovne naloge bodo: prodaja blaga ter pomoč in svetovanje kupcem, skrb za založenost in urejenost prodajnih polic ter ustrezno označevanje blaga, spremljanje ter zagotavljanje kvalitete blaga na posameznem oddelku, vodenje evidence blaga, prevzemanje blaga ter kontrola cen in kodiranje ter ostala dela, ki po svoji naravi sodijo v okvir dela prodajalca.

Če vas odlikujejo: visoka motiviranost, samoiniciativnost, usmerjenost k cilju ter komunikacijske sposobnosti, z veseljem pričakujemo vašo prijavo, v roku 8 dni od dneva objave tega oglasa, na naslov: INPOS, d.o.o., Celje, Opekarniška cesta 2, 3000 Celje oz. na e-naslov: nevenka.breznik@inpos.si. Nudimo vam dinamično delovno okolje z možnostjo osebnega in profesionalnega razvoja v družbi ter zaposlitev s polnim delovnim časom, za določen čas in z možnostjo podaljšanja pogodbe oz. sklenitve le-te za nedoločen čas.

INPOS, d.o.o., Celje | TEL: 03/ 428 61 00 | E: info@inpos.si | ODPRTO: PO–SO: 7.00–20.00, NED. - PRAZNIKI: 7.00–13.00