KADRI

Če vas odlikujejo: visoka motiviranost, samoinicijativnost, usmerjenost k cilju ter komunikacijske sposobnosti, z veseljem pričakujemo vašo prijavo na naslov:

INPOS  d.o.o.,
Opekarniška cesta 2,
3000 Celje

oz. na e-naslov: nevenka.breznik@inpos.si
Nudimo vam zaposlitev s polnim delovnim časom, za določen čas,  z možnostjo podaljšanja pogodbe.

INPOS-prostadelovnamesta

K sodelovanju vabimo Vodja logistike

Delovne naloge:

- vodenje, organiziranje in koordiniranje dela v tehničnem in metalurškem skladišču ter
nadzor nad izvajanjem storitev v logistiki
– zagotavljanje nemotenega poteka obstoječih logističnih procesov in uvajanje novih
– oblikovanje strategije v poslovanju skladišča in logistike, priprava letnega poslovnega načrta ter izdelava obdobnih poročil
– skrb za sprejem in obdelavo naročil ter pravočasno in kvalitetno izdajo blaga kupcem
– organizacija notranjega transporta, sodelovanje s poslovnimi partnerji
– poznavanje zakonodaje s področja prevozov v notranjem in mednarodnem prometu ter poznavanje carinskega poslovanja

Pričakujemo:

- VI. oz. VII. stopnjo izobrazbe
– najmanj 5 let delovnih izkušenj na podobnem delovnem mestu
– odlično poznavanje logističnih procesov
– ciljno usmerjenost, samostojnost, samoiniciativnost in fleksibilnost
– organizacijske sposobnosti, čut za odgovornost in natančnost
– sposobnost vodenja in motiviranja večje skupine zaposlenih
– sposobnost načrtovanja in analitično sposobnost
– poznavanje sodobne informacijske tehnologije
– aktivno znanje angleškega jezika

Nudimo:

- dinamično in odgovorno delo
– delovno razmerje za nedoločen čas s poskusno dobo šest mesecev

Vašo prijavo pričakujemo v roku 8 dni od dneva objave tega oglasa, na naslov: INPOS, d.o.o., Celje, Opekarniška cesta 2, 3000 Celje oz. na e-naslov: nevenka.breznik@inpos.si.

INPOS, d.o.o., Celje | TEL: 03/ 428 61 00 | E: info@inpos.si | ODPRTO: PO–SO: 7.00–20.00, NED. - PRAZNIKI: 7.00–13.00